+הוסף פעילות
לוגו נקודה ישראלית

ארוחות שטח


מודעה פרסומית

מודעה פרסומית

חיפשת ארוחות שטח? הגעת בדיוק למקום הנכון!
אתר נקודה ישראלית מרכז עבורכם את כל האטרקציות הטובות ביותר, במחירים המשתלמים ביותר בכל רחבי הארץ! מוזמנים להתרשם מהאטרקציות השונות בתחום הארוחות שטח וליצור קשר ישירות לקבלת מידע נוסף.

מציג 30 מתוך 32 אטרקציות

תדמיינו שאתם באמצע שום מקום, הגעתם לקרחת יער או למצפור מדהים, אתם לבד או עם קבוצה, אתם אחרי מסע מפרך או עצרתם באמצע טיול ג'יפים, לפתע אתם רואים, ממש איפה שאתם עומדים, מחכה לכם ארוחת חלומות, שולחנות עמוסים כל טוב, אתם מביטים מסביבכם ולא מאמינים בשרים עומדים מוכנים רק שתאכלו אותם, תפוחי אדמה שיצאו עכשיו מהאש, סלטים ,לחמים בקיצור הגעתם לארוחה בשטח.

 

ארוחות שטח, בדרך כלל מסכמות כלכך יפה וטעים את הטיול שלכם, ארוחות שטח יכולות גם להיות חלק מהסיור עצמו יותר מזה, יכול להיות שאתם תהיו אלו שתכינו את ארוחות השטח בעצמכם, הפרודוקטים יחכו לכם ביחד עם כל הכלים והאינסטורמנטים הנצרכים ואתם תהיו אלו שתכינו את ארוחת החלומות.

 

ארוחות שטח זהו פסק זמן מדהים במהלך הטיול או בסופו להרגיש בחופש אמיתי, יש כמה סוגים של ארוחות שטח, טנו ניגע בכמה מועטים וננסה לסקור את שוק ארוחות בשטח..

 

ארוחות שטח שמחכות לכם בנקודה שקבעתם, בדרך כלל ארוחות אלו יהיו מפנקות הן בנראות שלהם והן בטעם, כמובן שאתם תחליטו אם הארוחה תהיה בשרית כבדה, או משהו קליל יותר מאפים, פיצות , שתייה קלה ועוד.

 

ארוחת שטח שונה ב180 מעלות זוהי ארוחה שאתם תהיו אמונים כל הכנתה, ההכנה של הארוחה היא בעצם מעין אטרקציה, הפעלה, של הקבוצה, כל האוכל הגולמי יהיה פרוס לפניכם,אתם תתחלקו לקבוצות וכל קבוצה תהיה אחראית על מנה אחרת בארוחה, אתם תתבקשו לשתף כוחות ולעבוד בצוות כדי שתצא לכם ארוחה מהסרטים.

 

אם עדיין לא יצא לכם להיות בארוחת שטח זה הזמן, לצאת מהבית ולהשתתף באחת כזאת.