+הוסף פעילות
לוגו נקודה ישראלית

פינת חי


מודעה פרסומית

מודעה פרסומית

חיפשת פינת חי? הגעת בדיוק למקום הנכון!

אתר נקודה ישראלית מרכז עבורכם את כל האטרקציות הטובות ביותר, במחירים המשתלמים ביותר בכל רחבי הארץ! מוזמנים להתרשם מהאטרקציות השונות בתחום הפינת חי וליצור קשר ישירות לקבלת מידע נוסף.
כי פינות ליטוף ופינות חי מוצאים בקלות רק דרך אתר נקודה ישראלית!

מציג 17 מתוך 17 אטרקציות

פינות חי פזורות בכל רחבי הארץ, אין יותר כיף מלעצור עם הילדים בפינת חי במהלך הטיול ולפגוש בחיות השונות, פינות החי יהיו שונות מאוד האחת מהשנייה ולעיתים יתמקדו בחיות בז'אנר ספציפי ומיוחד. יש פינות חי צנועות ובהם תוכלו למצוא בעיקר חיות ליטוף קטנות כמו : שרקנים, ארנבים, אוגרים ועוד חיות קטנות וחמודות, יש פינות ליטוף ופינות חי גדולות יותר שבהם תמצאו גם בעלי כנף למיניהם, תרנגולים, בת יענה וגם חיות גדולות יותר כמו כבשים, עיזים וחמורים.

ויש את פינות החי המיוחדות שהוקמו במיוחד עבור סגנון מסויים של בעלי חיים המייצג מדינה ספציפית, או אזור מסויים בעולם, בפינת חי כמו זאת תוכלו למצוא למשל חווה של לאמות שבה תחוו ותגלול על חייה, של הלמה או פינת חי אחרת שמייחדת את עצמה לדוגמא לאזור אוסטרליה ותציג לכם את כל חיות הכיס מאזור זה.

מה אפשר לעשות בעצם בפינות חי, פינות החי נועדו בעיקר לילדים ליצור אינטרקציה חוויתית ומעניינת של הילדים עם בעלי החיים, הילדים יכולים להכיר את החיות, לשמוע עליהם סיפורים, כמובן להאכיל אותם, ללטף אותם ועוד.

בדרך כלל בפינות החי הפזורות בכל הארץ מהצפון ועד הדרום נוכל גם לעשות יצירות הקשורות בבעלי החיים, אם זה בנוצות הפזורות בפינת החי או בכל מיני פריטים השייכים לחיות.

עלות כניסה עבור פינות ליטוף ופינות חי לא תהיה יקרה בדרך כלל, בעלי האטרקציה בדרך יעשו את זה מתוך שליחות ואהבה לחיות.