+הוסף פעילות
לוגו נקודה ישראלית

ניווטים


מודעה פרסומית

מודעה פרסומית

חיפשת ניווטים? הגעת בדיוק למקום הנכון!

אתר נקודה ישראלית מרכז עבורכם את כל האטרקציות הטובות ביותר, במחירים המשתלמים ביותר בכל רחבי הארץ! מוזמנים להתרשם מהאטרקציות השונות בתחום הניווטים וליצור קשר ישירות לקבלת מידע נוסף.

מציג 1 מתוך 1 אטרקציות

כשאנחנו שומעים את המילה ניווטים אוטומטי אנחנו נדרכים, זאת מילה גדולה עם הרבה עוצמה וגם קצת מפחידה, מה ניווטים עכשיו, מה אנחנו בצבא? ניווטים מחזירים אותנו בשנייה לצבא, גם מי שלא היה בקרבי יצא לו לעשות קצת ניווטים.

 

אז זהו חברים אפשר להירגע אנחנו כמעט כל בוקר מנווטים אל העבודה או בדרך חזרה הביתה, כן כן מנווטים עם וויז, גם כשאנחנו שואלים ברחוב איפה זה בדיוק החנות הספציפית שאנחנו מחפשים זה נקרא לנווט אל היעד.

 

אז עכשיו אחרי שקצת הורדנו את הלחץ והפחד מהמילה ניווטים, אפשר להישען אחורה ולהתחיל להתאהב, ניווטים ממקום למקום זה בעצם חידה שעלינו לגלות, אנחנו צריכים לפצח את התשובה או הדרך כדי להבין איך עלינו להתקדם, תדמיינו משחק מחשבה או חידה באינטרט איזה כייף זה להצליח לתפור אותה.

 

אז בניווטים יש לנו בדרך כלל מפה של האזור עם משימות שעלינו לפתור בעזרת המפה אנו יכולים להבין איפה אנחנו נמצאים ולאן עלינו ללכת.

 

יש היום אטרקציות חוויתיות של ניווטים, תחשבו שכל המשפחה יוצאת לחוויה ביחד אבל פיזית יוצאת לחוויה צריך לפתור חידות ולנסות להתקדם לפי המפה שברשותנו כמובן שהניווטים מתאימים גם לילדים, הילדים נהנים מהניווטים לא פחות מהילדים.

 

כיום רוב אטרקציות הניווטים הם דרך מכשיר הטלפון, כך שאת כל החידות וכל התשובות עליכם להכניס לטלפון, בעזרת המיקום שלכם והתשובה הנכונה תיזכו להמשיך בדרך ולקבל את החידה הבאה.