+הוסף פעילות
לוגו נקודה ישראלית

סיורים לילדים


מודעה פרסומית

מודעה פרסומית

חיפשת סיורים לילדים? הגעת בדיוק למקום הנכון!

אתר נקודה ישראלית מרכז עבורכם את כל האטרקציות הטובות ביותר, במחירים המשתלמים ביותר בכל רחבי הארץ! מוזמנים להתרשם מהאטרקציות השונות בתחום הסיורים לילדים וליצור קשר ישירות לקבלת מידע נוסף.

מציג 30 מתוך 62 אטרקציות

כשאנחנו חושבים על לצאת עם ילדים לטיול הדבר הראשון שנחשוב עליו הוא האטרקציות, ניקח בחשבון שכמה שיותר, חוויתי, כמה שיותר ירגש את הילד, יעסיק אותו ככה יעבור הזמן יותר מהר והחוויה הכל כך גדולה שלו תיצרב.

 

בינינו זה לא באמת עובד ככה, תשאלו ילדים שעשו אטרקציות כגון, קייקים, ג'ימבורי ועוד פעילויות חוויתיות מעין אלו לפני שנתיים ושלוש ורובם לא בטוח שידעו לתת לכם פרטים על החוויה, אלא רק שהחוויה הייתה כייפית.

 

לעומת זאת אם תקחו את הילדים לסיורים למיוחדים לילדים, אנחנו יכולים להבטיח לכם שחוויה כזאת תצרב להם להרבה יותר זמן.

 

מה זה סיורים לילדים?סיורים לילדים אלו סיורים המותאמים במיוחד לילדים, הם מועברים לשכבת הגיל הספציפית שנמצאת בסיור, סיורים לילדים הם סיורים חווייתיים המשאירים חותם אצל הילדים.

 

סוגי הסיורים הם שונים ומגוונים, יש סיורים בטבע לילדים, בסיורים אלו מלמדים את הילדים על סוגי הצמחים, את שמות הפרחים, מה רעיל ומה ניתן לאכילה, הילדים יכולים לאסוף צנוברים המגיעים מאצטרובלים, לפצח אותם ולאכול.

 

יש גם סיורים לילדים עם שחקנים סיורים אלו ממחישים לילדים בצורה יוצאת דופן את ההיסטוריה של המקום או הסיפורים שהיו בו, הילדים בדרך כלל גם משתתפים בסיורים אלו והם ממש חלק ממהצגה.

 

את הסיורים האלו ילדים לא ישכחו, בכל פעם שתצאו שוב מהבית הם יוכלו להשתמש במתודות או בתכנים שהם למדו וליישם אותם בטיול הבא שלכם.

 

חפשו עכשיו סיורי ילדים או סיורים לילדים ותיראו כמה שהילדים שלכם לא יפסיקו להודות לכם.