+הוסף פעילות
לוגו נקודה ישראלית

טיולי סוסים


מודעה פרסומית

מודעה פרסומית

חיפשת טיולי סוסים? הגעת בדיוק למקום הנכון!

אתר נקודה ישראלית מרכז עבורכם את כל האטרקציות הטובות ביותר, במחירים המשתלמים ביותר בכל רחבי הארץ!

מוזמנים להתרשם מהאטרקציות השונות בתחום של רכיבה על סוסים וליצור קשר ישירות לקבלת מידע נוסף.

מציג 14 מתוך 14 אטרקציות

אם עדיין לא יצאתם לטיול סוסים,זה הזמן, טיול סוסים זאת חוויה מדהימה ולא דומה לשום דבר שעשיתם עד היום, סוסים הם חיות חכמות מאוד וחברתיות מאוד, ידוע שהרבה ילדים הולכים לרכיבה טיפולית שעוזרת להם להירגע ולהקשיב ולווסת חושים. סוס נחשבת לחיה מאוד גדולה בטבע שהיא גם נגישה ואפשר לראות אותה היום כמעט בכל מקום, מצד אחד היא לא גדולה כמו היפופוטם וג'ירפה ומצד שני לא קטנה כמו חיות המחמד שיש לנו בבית כלבים וחתולים ולכן פגישה עם סוס זה דבר מאוד מרשים.

 

בחוויה כמו רכיבה על סוסים אנו צריכים לרכז את כל החושים שלנו, אנחנו בעצם נמצאים על גב חיה שיכולה ברגע אחד לעשות מה שהיא רוצה ומצד שני אנחנו יכולים לשלוט בה להיות קשובים אליה להפגין לה אהבה וכך היא תתמסר אלינו. היום בכל מקום אפשר למצוא חוות סוסים, בצפון, בדרום ובמרכז הארץ, כדי להתחיל ברכיבה בתוך החווה, ככה אפשר ללמוד את הסוס ,איך הוא מגיב לך ,האם אנחנו עושים נכון את התנועות שמכוונות אותו ימינה, שמאלה, לעצור ולהתקדם. טיולי סוסים זאת אכן חוויה מאוד מיוחדת במינה.

 

אנחנו רגילים לראות בסרטים בני אצולה, מלכים ונסיכים רוכבים על סוסים בין עצים ושדות מוריקים,זאת בדיוק מה שנרגיש כאשר נעלה על הסוס ונתחיל לטייל איתו, זה מן הרגשה אלוהית שאתה יכול לכוון את הסוס הוא יקשיב לך ויתמרן לאן שתרצה מחירי טיולי סוסים נעים על גרף מאוד גדול זה מתחיל ברכיבה בתוך החווה מחיר שנע באזור ה25 שקלים ומטפס לרכיבה בחוץ לטיול סוסים של שעה וחצי ,שעתיים ונע בין 100 שקלים ל200 שקלים.