+הוסף פעילות
לוגו נקודה ישראלית

ג'ימבורי


מודעה פרסומית

מודעה פרסומית

חיפשת ג'ימבורי? הגעת בדיוק למקום הנכון!

אתר נקודה ישראלית מרכז עבורכם את כל האטרקציות הטובות ביותר, במחירים המשתלמים ביותר בכל רחבי הארץ! מוזמנים להתרשם מהאטרקציות השונות וליצור קשר ישירות לקבלת מידע נוסף.

מציג 2 מתוך 2 אטרקציות

אם תשאלו את ההורים מה החלום שלהם בכל רגע נתון? הם יגידו לכם בלי למצמץ, שיהיה להם ג'ימבורי או משחקיה פתוחה 24/7 , שבה הילדים יוכלו להינות ולהעביר את הזמן שלהם במשחקים הרבים שיש בה. מה זה בעצם ג'ימבורי או משחקיה זה מתחם עצום, מקורה, עם חימום או מיזוג תלוי בעונה ובתקופה ובו יש עשרות אטרקציות לילדים, מזרונים , מגלשות , מבוכים, רכבות, טרמפולינות, משחקי קופסא, בריכות כדורים למיניהם ומה לא?

להיכנס למתחם כזה של ג'ימבורי זהו חלומו של כל ילד, ילד שמגיע למקום כזה מרגיש כמו מלך שנכנס לארמון שלו, יש לו היצעה ענק, עם כל הדברים שהוא אוהב והכל בחינם, זאת אומרת, חינם בשבילו ההורים קנו כרטיס כניסה והוא יכול להשתמש כמה פעמים שהוא ירצה במתקנים השונים. היופי שבמקום כמו ג'ימבורי טווח הגילאים הוא גדול מאוד, המקום מתאים לתינוקות שעדיין לא זוחלים עדיין כי יש שם מזרונים נעימים ועד ילדים בני 12-13 שיכולים להינות מהמתקנים לגדולים כגון טרמפולינות, מבוכים ועוד.

משחקיות למיניהן אפשר למצוא בכל בארץ בכל מקום כמעט, מהצפון עד הדרום ובמרכז הארץ, כמובן שיש סוגים שונים של משחקיות / ג'ימבורי, יש כאלה מושקעות עם חדרי אירוח לימי הולדת ומסיבות, שיש בהם גם מתקנים על חשמל ומשחקי וידאו ויש כאלה יותר פשוטות עם כמה מזרונים, משחקי קופסא, יצירות ועוד.