+הוסף פעילות
לוגו נקודה ישראלית

חדרי בריחה


מודעה פרסומית

מודעה פרסומית

חיפשת חדרי בריחה? הגעת בדיוק למקום הנכון!

אתר נקודה ישראלית מרכז עבורכם את כל האטרקציות הטובות ביותר, במחירים המשתלמים ביותר בכל רחבי הארץ! מוזמנים להתרשם מהאטרקציות השונות וליצור קשר ישירות לקבלת מידע נוסף.
כי חדר בריחה בוחרים רק דרך אתר נקודה ישראלית!

מציג 5 מתוך 5 אטרקציות

חדר בריחה הוא מקום שמאפשר לחוות חוויות מרגשות ואדרנלין גבוה. את החוויה הזו אפשר לחלוק עם המשפחה, הילדים, בני זוג, חברים וכל אחד שמוכן להינעל בחדר ולנסות לצאת!

 

חדרי הבריחה פרוסים במקומות רבים בכל רחבי הארץ. כל חדר בעוסק בנושא אחר. כל אחד יכול מצוא את הנושא בו ייהנה לשחק, סיפורי היסטוריה, ילדות, אימה, סדרות טלוויזיה, פנטזיה. כל חדר בריחה מסווג לרמת קושי שונה כך שתוכלו לבחור את המשימה שמתאימה לכם ביותר. כל חדר בריחה מיועד למספר משתתפים שונים ובאופן כללי ניתן למצוא חדרי בריחה המותאמים ל2 עד 6 משתתפים.

 

יש סוגים רבים של חדרי בריחה, בחללים פתוחים, סגורים, ניידים, בניינים ואוטובוסים. לאירועים מפרטיים ניתן אף להזמין חדרי בריחה שיוקמו באירוע שלכם ויותאמו לקהל ולנושא לבחירתכם.

 

חדר בריחה סטנדרטי מובנה לפעילות של שעה אף יכול להימשך אף יותר. תחילת המשחק מתחיל בעיניים עצומות וכשהשעון יתחיל לספור לאחור החוויה מתחילה. בתוך השעה הזו המשתתפים צריכים להספיק לפתור מספר רב ומגוון של חידות יצירתיות. כל חידה מובילה לחידה הבאה כך שעל מנת לצאת יש לפתור את כל החידות. לפעמים יש לפתור את החידות על פי רצף ולעיתים המשחק בנוי כך שניתן להגיע לנקודת הסיום מכל מיני כיוונים. החידות הן חידות מתוחכמות. על מנת לפתור אותן צריך להשתמש במגוון כישורים ולשתף פעולה עם כל חברי הצוות.