+הוסף פעילות
לוגו נקודה ישראלית

סדנאות יצירה


מודעה פרסומית

מודעה פרסומית

חיפשת סדנאות יצירה? הגעת בדיוק למקום הנכון!

אתר נקודה ישראלית מרכז עבורכם את כל האטרקציות הטובות ביותר, במחירים המשתלמים ביותר בכל רחבי הארץ! מוזמנים להתרשם מהאטרקציות השונות בתחום הסדנאות יצירה וליצור קשר ישירות לקבלת מידע נוסף.
כי פינות יצירה וסדנאות אומנות שונות בוחרים רק באתר נקודה ישראלית!

מציג 15 מתוך 15 אטרקציות

חשבתם פעם על פעילות שאתם יכולים לשבת ליד הילדים ולנוח, פעילות שלא דורשת מכם לתפעל, לקחת חלק, או לעזור בה, פעילות נטו של הילדים ואתם רק צריכים להשגיח.

אז יש דבר כזה קוראים לו סדנאות יצירה.  פינות יצירה הוא אטרקציה אהובה מאוד על ילדים, אין דבר יותר כייף לילדים מאשר ליצור משהו מאין.

פינות היצירה מציעות לכם כמעט כל יצירה שעולה לכם על הדמיון, לדוגמא: צביעה, יצירה עם חרוזים, יצירה עם חומרים מתכלים, יצירה במים ועוד ועוד.

בדרך כלל את פינות היצירה נוכל למצוא כתוספת באטרקציות מוכרות, כך אפשר להעסיק את הילדים בזמן ביקור במוזיאון או בכל אטרקציה אחרת.

מאידך יש אטרקציות שהמהות שלהם זה פינות יצירה, הם מביאים חומרים מיוחדים שאי אפשר למצוא סתם כך בבית, הם מדריכים את הילדים ומראים להם איך לבצע את היצירות.

הכייף הגדול של הילדים שהם חוזרים הביתה עם מזכרת מיוחדת מיום הטיול, בשונה מאטרקציות אחרות שבהן ברגע שסיימת את האטרקציה סיימת את החוויה, בפינות היצירה החוויה נשארת איתך לאורך זמן.

במקומות הומים כגון קניונים או חנויות גדולות כמו איקאה, פינות היצירה הם סוג של הכרח, תוכלו למצוא אותם בקלות, הם יעסיקו את הילדים ביצירות חוויתיות ואתם תוכלו להינות מקניות בשקט.

סדנאות יצירה לרוב יהיו בחינם במקומות הגדולים, במקומות שזה עצם קיומם, המחיר יהיה שווה לכל כיס ואתם תצאו עם  מזכרת מיוחדת וחוויה ענקית.