+הוסף פעילות
לוגו נקודה ישראלית

קיר טיפוס


מודעה פרסומית

מודעה פרסומית

חיפשת קיר טיפוס? הגעת בדיוק למקום הנכון!

אתר נקודה ישראלית מרכז עבורכם את כל האטרקציות הטובות ביותר, במחירים המשתלמים ביותר בכל רחבי הארץ! מוזמנים להתרשם מהאטרקציות השונות בתחום הקיר טיפוס וליצור קשר ישירות לקבלת מידע נוסף.

מציג 1 מתוך 1 אטרקציות

קיר טיפוס הוא אחד האטרקציות שתופסות תאוצה גדולה בזמן האחרון, בעקבות תוכניות הישרדות, נינג'ה ודומיהם התחילו מבוגרים ,צעירים וילדים להתעניין במתחמי קירות טיפוס, ההנאה ביחד עם האדרנלין גורמים לכולם לרצות להתנסות בזה. קירות הטיפוס פזורים בכל הארץ מהצפון הרחוק ועד אילת, כמעט כל קניון שמחשיב את עצמו יפתח למבקריו קיר טיפוס ייחודי, יש קירות לילדים בצורות ובצבעים שיימשכו את העין והאתגר בהם די פשוט ויש קירות למבוגרים שיכולים להגיע לגבהים של 18-20 מטרים.

 

גם מבחינת מיקום הקירות יש מגוון גדול, אפשר למצוא קירות באולמות גדולים ובמתחמי הקניון ואפשר למצוא אותם בשטח הפתוח, בפארק הירקון בתל אביב או באמצע פארק גדול בצפון או בדרום. תדמיינו את עצמכם אוחזים בין שמיים לארץ מעוגנים רק בחבל אחד והכל תלוי בכם, כל צעד שתעשו ייקבע האם תמשיכו לעלות למעלה או שתאבדו את שיווי המשקל ותיפלו מהמתקן, כמובן שקיר טיפוס הוא לא אטרקציה מסוכנת מכיוון שאין לעלות עליו ללא רתמה וחבל סנפלינג המחובר אליו.

 

קיר טיפוס הוא ספורט אולימפי שייכנס ב2020 בפעם הראשונה לאולימפיאדה בטוקיו בספורט זה יש שני מקצים האחד טיפוס ללא חבל טיפוס קשה אך לגבהים נמוכים והשני טיפוס לאורך חבל שנמצא בין הטבעות. מכיוון שהספורט נכנס כל כך חזק לישראל חנויות הספורט החלו למכור קירות אישיים לבתים וגם אביזרים כגון: טבעות , אחיזות בכל מיני צורות ,ברגים מיוחדים ,חבלים, קסדות, רתמות ועוד.

 

לחלק מקירות הטיפוס הוסיפו אלמנטים מגוונים כדי למשוך את הקהל הצעיר וכך תוכלו למצוא קירות שבסופן יש אומגה או מגלשה או פרס למי שמצליח להגיע עד למעלה. יש אפשרות נוספת להזמין קיר נייד עד הבית, אם אתם קבוצה או משפחה גדולה, אתם יכולים להזמין קיר טיפס נייד והוא יגיע אליכם עד הבית כך בעצם אפשר להעביר כמה שעות טובות קרוב לבית עם חוויה מהנה ומאתגרת.