+הוסף פעילות
לוגו נקודה ישראלית

תיירות גולן

אטרקציות ברמת הגולן

כשתגיעו אלינו, לגולן, נציע לכם לסייר בין תופעות גיאולוגיות מרתקות וייחודיות לאזורים וולקנים כמו הגולן. נשלח אתכם לנתיב הגעשי, הכולל את הג'ובה הגדולה את נקודת הפליאומגנטיזם, את הר הגעש בנטל, ואת פארק וולקני אביטל. נציע לכם לבקר באטרקציות ברמת הגולן. להתחמם בחמת גדר, להתקרר בחרמון. להתפעל מגן לאומי מבצר נמרוד או ממשושי הבזלת המדהימים בבריכת המשושים.

נציע לכם לצאת לסיור יקבים, שתטעמו יין משובח ותביאו לחברים. נשלח אתכם לפעילות מסיק זיתים (בעונה – אוקטובר נובמבר). נעניין אתכם באתרי היסטוריה ומורשת יהודית, נוצרית, כלקוליתית. נשלח אתכם לתצפיות נוף הכי יפות בארץ: בצפון למזרח ובדרום למערב.

נשלח אתכם לבקר במרכזי מבקרים ייחודיים שיחשפו בפניכם את נפלאות הגולן לפני שתצאו לשטח. "קסם הגולן" כפר האמנים אניעם ובתי גלריות רבים שיפתחו את דלתותיהם בפניכם.
ואם תחפשו משהו לשעות הערב, אז נציע לכם להציץ בלוח האירועים.

האטרקציות המרכזיות שלנו בגולן

כשתגיעו אלינו, לגולן, נציע לכם להתרגש מסיפורי אומץ וגבורה של חיילי צבא הגנה לישראל שלחמו בשבילנו בגולן. נשלח אתכם לכבד אתרים, אנדרטאות ומצפים לזכרם – שהוקמו במקומות הכי יפים, מול הנוף הכי יפה.

כשתגיעו לגולן, נציע לכם לצאת להרפתקאות מרגשות עם רכבי שטח, ג'יפים, אופנים, סוסים ואפילו סגווי. כדי שתוכלו ללמוד את הגולן באמצעים הכי מגניבים. נשלח אתכם לעשות כיף עם הילדים – כי האמת היא, שאיתם הכי נהנים. לכו לבקר ביער האיילים, ללקק שוקולד, לנסוע ברכבי שטח לקטנטנים. הירשמו לסדנאות לקטנים ולגדולים. לכו לקטוף לבד דובדבנים (סוף מאי עד יוני).


בטח תרצו גם לצאת לטיול בטבע. כשתגיעו לגולן, תרצו לדלג מעל סלע או שניים, להתרענן במפל לפגוש שפן סלע, צבי. לראות נשר דואה בשמים. לבקר בשרידים קדומים, לראות טחנת קמח. לצעוד בשביל הגולן. למלא את העיניים ביופי הפריחה.

כשתגיעו לגולן תוכלו לנשום אוויר צלול מהפסגות ולחזור הביתה מלאים בחוויות מרגשות.

בואו אלינו, לגולן.

לאתר העמותה