+הוסף פעילות
לוגו נקודה ישראלית

למה קשה למצוא אטרקציות לסוף השבוע

שוב הגיע סופ"ש ושוב אתם מחפשים מה לעשות עם הילדים.

נמאס לכם לחפש שוב ושוב את כל סוגי האטרקציות.

אטרקציות בצפון, אטרקציות בדרום, אטרקציות במרכז, אטרקציות לילדים ואטרקציות למשפחות, התרגלתם כבר שנים לכתוב בגוגל אטרקציות ואת ההמשך, ילדים/מבוגרים/אקסטרים וכו' ולא למצוא כלום! יודעים למה זה קורה? גוגל כבר עלה עליכם, איך זה עובד?

ברגע שנכנסתם לאתר והתחלתם לחפור בו גוגל מבין שכנראה נשארתם באתר יותר מדקה שתיים ולכן אתם אוהבים את האתר הזה, בפעם הבאה שתכתבו אטרקציות ו.. גוגל יזכור שבפעם הקודמת אהבתם את האתר שהייתם בו ויקפיץ לכם את האתר הזה שוב, כמובן אתם לא זוכרים לאיזה אתר נכנסתם ותכנסו שוב ושוב וגוגל יחשוב שאתם מאוהבים באתר הזה ,למרות שבסופו של דבר לא מצאתם בו את מבוקשכם.

אבל רגע, אם לא מצאתם באתר הזה כלום למה שתישהו בו יותר מכמה שניות? שאלה יפה, גם בעלי האתרים יודעים את מה שגוגל יודע ולכן הם יעשו הכל שתישהו באתר שלהם כמה שיותר זמן.

רוצים דוגמאות? בבקשה.

נתקלתם באטרקציה שמעניינת אתכם, תצטרכו להקליק עליה, כל הקלקה באתר זה עוד סימן לגוגל, "אני בעניין", לאחר מכן ברוב האתרים תצטרכו לקרוא מגילה על האטרקציה עצמה, מתי הקימו אותה, למה הקימו אותה, ואיזה נוף מקסים ורומנטי משתקף ממקום זה ואתם בסך הכל רציתם להבין מה עושים שם וכמה זה עולה? מה קרה בסוף, נשארתם הרבה זמן.

רוצים עוד דוגמא? בבקשה.

רוב האתרים לא ישימו בפרונט את המחיר של האטרקציה, הם יודעים שזה השיקול העיקרי שלכם ולכן לא תלחצו אם המחיר לא יהיה רלוונטי עבורכם ,אז מה עושים? לא כותבים מחיר ואתם צריכים לנסות להבין כמה בערך יעלה התענוג ואם התקשרתם לאטרקציה זה בכלל טוב, נשארתם עוד קצת בדף ואתם בכלל בטלפון.

בסופו של דבר אתם נשארים בחוסר אונים עם ילדים שצורחים ורוצים לעשות משהו ואתם מנסים לעזור ולא כלכך מצליחים. אז מה עושים?

נכנסים רק לאתרים שמאפשרים לכם לסנן מחירים, נכנסים לאתרים שמיד אתם מבינים מה האטרקציה,כמה זמן היא הולכת להיות ,למי זה מתאים ומאיזה גיל משלמים.

עוד טיפ קטן תחפשו את המפה, נכון, המדינה שלנו קטנה אבל עדיין אטרקציות בצפון זה גם קרית שמונה, גם בגולן וגם בזכרון יעקב בערך שעתיים נסיעה ממקום למקום. ברגע שאתם פותחים מפה באתר ומבינים איפה אתם הולכים לטייל תצמצמו את האפשרויות במפה וכך תיראו רק את האטרקציות הכי קרובות למקום הטיול שלכם.

רוצים עוד טיפים? על איך לחפש אטרקציות נכון? תשארו מעודכנים ומידי פעם נעלה כתבה בנושא.